Anonim mesajlaşma nasıl çalışır?

Anonim bir metin mesajı göndericiyi, alıcıyı, mesajı ve iletim tarihini seçebildiğiniz özel bir mesaj türüdür. Bu web sitesi ile isimsiz bir metin mesajı göndermek kolaydır. Bir metin mesajı göndermek için gönderici olarak bir isim — örneğin, isimsiz kelimesi — veya başka birinin telefon numarasını girebilirsiniz. Göndericiye kendiniz karar verirsiniz.

Sahte mesaj ile eğlenceli bir şaka yapın!

Örneğin: Bir arkadaşınıza göndericiyi gizli aşkı olarak belirleyerek bir mesaj gönderin. Gerçek göndericinin izi sürülemez. Mesaj, sizin seçtiğiniz gönderici tarafından gönderilmiş gibi görünecektir. Tıpkı zarfın üzerine başka bir gönderici adı yazılmış bir mektup göndermek gibi. İyi bir şaka yapmak istiyorsanız bu gerçekten harika!

Anonim bir metin mesajı nasıl gönderilir?

Metin mesajı göndermek için kayıt olmanıza gerek yoktur. Sahte mesajın göndericisi bir isim veya bir telefon numarası olabilir. Mesajı anında veya sizin seçeceğiniz daha ileriki bir tarihte gönderebilirsiniz. Ayrıca, her telefon numarası için uluslararası erişim kodunu girmeniz gerekir, örneğin bu kod Türkiye için +90'dir. Fransa ve Almanya dâhil olmak üzere 90'ın üzerinde ülkeye metin mesajı gönderebiliriz. Metin mesajınızı yazdığınız anda, güvenli bir şekilde ve tamamen isimsiz olarak göndereceğiz.

Bir mesajın göndericisi

Bir metin mesajının göndericisi için iki seçeneğiniz vardır: bir isim (kısa metin) veya bir telefon numarası. Örneğin: 0501 234 56 78 (bir telefon numarası) veya İsimsiz (bir isim). Eğer gönderici olarak bir isim girmeyi tercih ederseniz, yalnızca harfleri kullanabilirsiniz. Alıcı için, mesaj sizin belirlediğiniz gönderici tarafından gönderilmiş gibi görünecektir.

Gönderim ücretleri

SMS gönderme maliyeti mesaj başına ₺7,99. 160 karakterden uzun bir SMS'in maliyeti, her ekstra mesaj başına ₺3. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bu bir defaten ödemedir ve bağlı bir abonelik yoktur. Metin mesajının alıcısı ise ücretlendirilmeyecektir.

İşte bu kadar kolay! Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bir metin mesajı gönderin
Bizimle iletişime geçin