Anonim SMS Hakkında

Anonim mesaj oluşturmanıza ve göndermenize yardımcı oluyoruz. Bunu hızlı, güvenli ve gizliliğinize dikkat ederek yapıyoruz. Sizin gibi binlerce kişi hizmetimizi her gün seçiyor ve Türkiye'de en çok kullanılan anonim sms sağlayıcısıyız.

Anonim SMS Hakkında

Hızlı, kolay ve güvenilir

Anonim mesaj oluşturmanıza ve göndermenize yardımcı oluyoruz. Bunu hızlı, güvenli ve gizliliğinize dikkat ederek yapıyoruz. Sizin gibi binlerce kişi hizmetimizi her gün seçiyor ve Türkiye'de en çok kullanılan anonim sms sağlayıcısıyız.

Anonim mesaj, alıcının mesajın kimden geldiğini göremediği veya ortaya çıkaramadığı bir metin mesajıdır. Gönderen olarak, kullanabileceğiniz çeşitli kurgusal isimler ve telefon numaraları listesinden seçim yapabilirsiniz.

Tam anonimlik

Anonimlik bir numaralı önceliğimizdir. Mesajınızı tamamen anonim olarak gönderiyoruz. Banka ekstrenizde bile sadece şirketimizin adı görünür: "Mocha". Bu, alıcının hiçbir şekilde geriye doğru sizin izinizi sürememesini sağlar. Doğal olarak, ödeme bilgilerinizi veya mesajlarınızı üçüncü şahıslarla veya bu konuda hiç kimseyle paylaşmayız. İşbirliği yaptığımız taraflar, kim olduğunuzu ya da ne gönderdiğinizi asla bilemezler.

Verileri üçüncü şahıslarla paylaşmayız, ancak yasal olarak bir polis soruşturmasına yardımcı olmamız gerekmesi gibi nadir durumlarda istisnalar yaparız. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgiyi hizmet şartlarımızdan okuyabilirsiniz.

Sağlam gizlilik politikası

Gizlilik politikamızdan fark edebileceğiniz gibi dürüstüz gizli bir gündemimiz yok. Mesajlarınız ve tüm ödeme bilgileriniz sistemlerimizden otomatik olarak silinir.

Yalnızca hizmetimizin doğru çalışması için gerekli olan zorunlu bilgiler geçici olarak saklanır. Tüm bilgiler 18 ay sonra otomatik olarak silinir.

Daima güvenli

Mesajınızın güvenilir ellerde olması bizim için önemlidir. Bu yüzden maksimum güvenlik sağlıyoruz. Mesajınız şifreli bir TLS bağlantısı aracılığıyla sunucularımıza gönderilir; daha sonra mesaj güvenli bir şekilde depolanır ve alıcıya anonim olarak gönderilir. Sunucularımız tüm BT, güvenlik ve gizlilik düzenlemelerine uygundur. Avrupa merkezlidirler ve bu nedenle mümkün olan en yüksek korumayı sunarlar.

Sorumlu mesajlaşma

Oluşturduğunuz ve gönderdiğiniz mesajdan yalnızca siz sorumlusunuz. Bu, göndermek isteyebileceğiniz her şeye uymayacağımız ve uyamayacağımız anlamına gelir.

Dijital zorbalık ve istenmeyen, aşağılayıcı veya tehdit edici mesajlarla ilgili sıfır tolerans politikası yürütüyoruz. Bu nedenle sizden hizmetlerimizi sorumlu bir şekilde kullanmanızı rica ederiz. Aksi takdirde, anonim mesajlaşma hizmetimizi kullanmanızı engelleyeceğiz.

Kısacası

  • iPhone, Android, tablet ve dizüstü bilgisayarda kullanımı kolaydır.
  • Teslimat zamanının doğrulaması yapılır.
  • Emojileri ve uzun metinleri destekler.
  • Mesajınızda 1.224 karaktere kadar kullanabilirsiniz.
  • Her mesaj ücreti tek seferlik ₺49 tutarındadır.
  • Kredi kartı, PayPal veya Apple Pay ile güvenle ödeme yapın.
  • Uluslararası mesajlar için ilave ücret alınmaz.
Bir metin mesajı gönderin
Mesajlaşma hakkında daha fazla bilgi edinin