Kullanım Şartları

Bu kullanım şartları, kullanıcılara bu hizmeti kullanırken yönergeler sunar. Bu yönergeler, Anonimsms.com sitesinde çeşitli metin mesajı hizmetlerini kullanmak isteyen herkesi ilgilendirir. Bu web sitesini kullanarak bu şartları koşulsuz olarak kabul etmiş olursunuz.

Anonimsms.com kullanım şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Anonimsms.com bu değişikliklerden ötürü kullanıcılarına karşı sorumlu değildir.

Şartlar ve koşullarımızın bir özeti bu sayfada mevcuttur. Şartlar ve koşullarımızın tamamına bu PDF dosyasından Flemenkçe ulaşılabilir. Bu web sitesini kullanarak şartlar ve koşullarımızın tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Anonimsms.com sunduğumuz hizmetlerden dolayı maruz kalınan hasarlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  2. Anonimsms.com, web site üzerinden gönderilen metin mesajlarından sorumlu değildir. Her bir kullanıcı gönderdiği mesajlardan kişisel olarak sorumludur.
  3. Kullanıcılar ırkçı, ayrımcı ve her türlü kışkırtıcı metinler içeren mesajlar göndermekten kaçınırlar. Eğer bu gerçekleşirse, Anonimsms.com bu kullanıcıları hizmetlerimizin dışına çıkarmak zorunda kalacaktır.
  4. Anonimsms.com, mesajları görüntüleme hakkına sahiptir. Bu, uygunsuz ve iftira içeren metin mesajlarının kontrol edilmesi içindir.
  5. Bütün kullanıcıların IP adresleri korunacaktır. Anonimsms.com sistemi kötüye kullanan kullanıcıları web sitesinden çıkarma hakkını saklı tutar. Aynı zamanda, kullanıcı verileri gerek duyulması halinde polise / adalete aktarılacaktır.
  6. Anonimsms.com metin mesajının ulaşacağına dair herhangi bir garanti vermez. Elbette elimizden geleni yapacağız, ancak bazen metinler elimizde olmayan sebeplerden ötürü yerine ulaşmıyor. Eğer bir metin mesajı yerine ulaşmadıysa, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Uygun bir çözüm sunacağız.

Anonimsms.com bir abonelik servisi değildir. SMS gönderme maliyeti mesaj başına ₺ 6,50. Metin mesajının alıcısı ücretlendirilmeyecektir.

Eğer 16 yaşından küçükseniz, bu hizmeti kullanmak için ebeveynlerinizden izin istemelisiniz. Bu sitede listelenen fiyatlara KDV dahildir, mobil internet maliyetleri dahil değildir. Dijital bir metin mesajı gönderme ücretleri için cayma hakkı yoktur.