İsimsiz bir SMS nasıl gönderirim?

Haftalardır, iş arkadaşlarına nasıl şaka yapacağını veya gizli aşkına aşkını nasıl ilan edeceğini düşünüyorsun—tabii ki güvenli ve isimsiz bir şekilde. Öyleyse, isimsiz SMS hizmeti nasıl işler? Telaşlanma; sürecin her adımında sana yardımcı olmak için buradayız.

Kurgusal bir isim ve telefon numarası seç

Eğer alıcı ona mesajı kimin gönderdiğini görürse, isimsiz SMS isimsiz olmaz. İlk adım akla yatkın: Kurmaca bir isim ve telefon numarası düşün.

İlham gelmedi mi? İçinden seçebileceğin kullanışlı bir isim ve telefon numarası listesi oluşturduk. Gönderi sayfasında bunları girebilirsin.

Alıcı seçtiğin ismi ve numarayı görecek ve mesaj sanki o kişiden veya numaradan gönderilmiş gibi gözükecek.

Anonim sms gönderme

Mesajını oluştur

En fazla 1,224 karakter her ne söylemek istiyorsan söylemen için yeterince alanın olduğu anlamına geliyor. Emojileri mi tercih ediyorsun? Sorun yok, o küçük dostları da destekliyoruz!

İlham arıyorsan, her zaman bloğumuza göz atabilirsin. En iyi 1 Nisan mesajlarını, Sevgililer Günü aşk notlarını, aşk mesajlarını ve Noel Baba mektuplarını bulacaksın.

Bir gönderme zamanı seç

İsimsiz SMSini istediğin zaman gönderebilirsin. Tabii ki, doğrudan bir mesaj göndermek de bir seçenektir. 'Gönder'e tıkladıktan yalnızca birkaç saniye sonra, mesajın girdiğin telefon numarasına ulaşmış olacak.

Mesajının daha sonraki bir zamanda ulaşmasını mı istiyorsun? Sorun yok. Mesajının ne zaman gönderilmesini istediğine göre bir gün ve belirli bir zaman girebilirsin. Mesajını o zamana kadar güvenle muhafaza edeceğiz ve mesajın ulaştığında onay alacaksın. Böylece mesajının gönderildiğinden emin olacaksın.

Uluslararası mesajlaşma

İsimsiz SMS hizmetimiz Türkiye ile sınırlı değildir. Fransa'ya, Guatemala'ya veya Hindistan'a bir mesaj mı göndermek istiyorsun? Sorun yok. Dünyadaki tüm ülkelere isimsiz SMSleri kolayca gönder—ek ücret olmaksızın.

Yabancı ülkelere mesaj göndermek kendi ülkene göndermek kadar hızlı ve güvenlidir ve ilave bir ücreti yoktur. Numaranın önüne ülke kodunu girmen gerekmektedir—örneğin Almanya için +49.

Ödeme seçenekleri

Ödeme kredi kartı, PayPal veya Apple Pay ile birkaç tıklamada tamamlanır. 160 karaktere kadar olan bir mesajda, tek seferlik ₺49 tutarında bir ücret vardır. İlave her 150 karakter yalnızca ₺14 tutar. Alıcıya hiçbir ilave ücret yansıtılmaz.

Bu, hizmetimizin ücretsiz olmadığı fakat %100 güvenli, emniyetli, hızlı ve çok sayıda müşterimize (isimsiz kalmak isteyen) göre fevkalade iyi olduğu anlamına gelir. Gizliliğine değer veriyoruz!

Herhangi bir sorun var mı? Bize ulaşmaktan çekinme.

Bir metin mesajı gönderin